امیر مددی
تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ امیر مددی
آرشیو وبلاگ
      بازار آی تی (این وبلاگ آینه ای از وبلاگ اصلی من در بلاگر (itbazaar.blogspot.com) در زمینه برنامه نویسی تحت وب است که بدلیل مشکلات فیل‌ترینگ در پرشین بلاگ نیز کپی شده است.)
مشاهده صفحات طراحی شده در چند مرورگر نویسنده: امیر مددی - ۱۳٩٠/۸/۱٠
ویژال استودیو صفحات وب را بصورت پیش فرض در مرورگر IE  باز می کند و یکی از نگرانیهای طراحان وب این است که نمی‌دانند که صفحه ای که طراحی می‌کنند، در مرورگرهای مختلف چگونه دیده می‌شود و آیا تنظیمات ظاهری ( CSS ) آن بدرستی نوشته شده است یا خیر؟ برای حل این مسئله می‌توانید افزونه WOVS را دانلود و نصب کنید. با نصب این افزونه نوار ابزاری به ویژال استودیو اضافه می‌شود که می توانید مرورگر را براحتی تغییر دهید: برای نصب این افزونه به سایت آن مراجعه و آن را دانلود کنید. پس از دانلود فایل آن را اجرا و ویژال استودیو را باز و بسته کنید تا بتوانید آنرا ببینید. 
این مرورگر گاهگاهی Update می شود که باید برای نصب نسخه جدبد آن در ویژال استودیو از منوی Tools گزینه Extention Manager   را انتخاب کنید و در پنجره باز شده از گرینه های سمت چپ گزینه Update را انتخاب کنید تا نسخه جدید نصب شود.
یکی از مزایای این ابزار این است که می توانید با کلیک راست روی هر فایل در ویژال استودیو، آن را در مرورگر دلخواه خود ببینید: 
 
   نظرات ()
مطالب اخیر خطای Collation هنگام مقایسه دو فیلد متفاوت در MSSQL دهها قطعه کد کاربردی بسیار مفید در سایت css-tricks چگونه در یک فرم MVC مانع حملات از نوع CSRF شویم؟ آموزش MVC - قسمت نهم - WebGrid در 3 MVC ویژگی Name در عناصر Html هنوز مهم است. چگونه دکمه like را به سایت یا وبلاگ خود اضافه کنیم؟ افزودنیهای مرورگر کروم متد ()on. در JQuery 1.7 مشاهده صفحات طراحی شده در چند مرورگر بخش هفتم سری مقالات آموزش MVC (فارسی)
کلمات کلیدی وبلاگ mvc (۳) برنامه نویسی وب (۳) برنامه نویسی (٢) c# (٢) جاوااسکریپت (٢) html (۱) طراحی وب (۱) ajax (۱) css (۱) csrf (۱) mssql (۱) jquery (۱) لایک (۱) آی تی بازار (۱) mvc (۱) آموزش ++c در pluralsight (۱) ویرایشگر متنی (۱) جستجوی جدوال تحت وب با yui (۱) window resizer plugin (۱) آموزش jquery (۱) ابزار چارت (۱) highcharts (۱) collation (۱) جامعه برنامه نویسان افغانستان (۱) wovs default browser switcher (۱) افزودنیهای کرورگر کروم (۱) webgrid (۱) هک در mvc (۱) css-tricks (۱) collate (۱)
دوستان من مقالات آموزشی من MVC وبلاگ فنی من سیاره وردپرس فارسی .NET Tips (وحید نصیری) سایت آموزشی سی شارپ مهرداد کیانیان افشار محبی آرش آقاجانی مجتبی صحرایی خانه برنامه نویسان افغانستان مصطفی دیندار مقالات آموزشی برنامه نویسی رحمت رضایی ( ToString ) اخبار فناوری اطلاعات طراح قالب